In-Lite | EVO FLEX 1 | Opbouwlampen
Op voorraad 1 tot 3 werkdagen
- 5 jaar garantie op tuinverlichting
- Betrouwbaar met webshop keurmerk
- Gratis verzending verlichting boven € 95 (NL)
- Bezorgkosten betonproducten € 110
- Nu 5% extra korting met code: Herfst
- Direct advies via whatsapp of telefoon
Over dit product
In-Lite EVO Flex 1
EVO FLEX 12V is een flexibele LED strip met een lengte van 1 meter.
De EASY-LOCK wordt standaard meegeleverd bij dit armatuur. De kabellengte aan dit armatuur is 60cm.
- Uitgerust met leds die zorgen voor een egale lichtbundel
- Flexibel armatuur met een buigradius van ongeveer 3 cm
- IP-68 waterdicht
Productomschrijving EVO Flex 1
De EVO FLEX 1 LED strip is één meter lang en is uitgerust met hoge kwaliteit leds en de lichtgebolde bovenzijde een warme, egale lichtbundel die naar boven en ook naar de zijkanten schijnt.
EVO Flex 1 installatie advies
Indien EVO FLEX 1 wordt doorgeknipt, kan het armatuur waterdicht gemaakt worden met een lichtdoorlatende mini-waterlock. (standaard meegeleverd).
Voor optimale werking van EVO FLEX (1, 2, 3) luidt het advies om het armatuur aan te sluiten op een CBL-40 10/2 grondkabel van maximaal 40 meter.
Meer van In-Lite: alle tuinverlichting.
Geschikt of niet
Past dit bij jouw project?
Geschikt voor
- Terras, trap, overkapping en vijver. Lichtbereik: ongeveer 0,5 meter.
- Het hele jaar buiten. IP-klasse 68.
Niet geschikt voor
- Aansluiten zonder transformator. De EVO FLEX 1 werkt op 12 volt en heeft een transformator van In-Lite nodig. Wil je rechtstreeks op het lichtnet, kijk dan bij de 230 volt-verlichting.
Deze gegevens komen uit de specificaties van In-Lite, verderop op deze pagina.
Transformator kiezen
Rekenhulp: welke transformator heb je nodig?
De EVO FLEX 1 heeft een installatiewaarde van 9,9 VA. Vul in hoeveel je er wilt. Dan zie je hoeveel VA dat samen is en welke transformator van In-Lite daarbij past.
1 lamp vraagt 9,9 VA. Daarbij past: TRANSFORMATOR HUB 75 (bediening met knoppen) of SMART HUB 75 (bediening met de app), 75 VA.
| Aantal | Samen | Transformator |
|---|---|---|
| 1 tot 6 lampen | tot 59,4 VA | TRANSFORMATOR HUB 75 (bediening met knoppen) of SMART HUB 75 (bediening met de app), 75 VA. |
| 7 tot 12 lampen | tot 118,8 VA | SMART HUB 150, 150 VA. Hoogstens 100 VA per kabelingang: dat zijn 10 van deze lampen op één kabel. |
| 13 tot 24 lampen | tot 237,6 VA | SMART HUB 300, 300 VA. Hoogstens 130 VA per kabelingang: dat zijn 13 van deze lampen op één kabel. Alleen met 10/2-kabel. Opgave van In-Lite: niet alle oudere In-Lite-armaturen zijn geschikt voor een SMART HUB 300. In-Lite adviseert hem vooral in een nieuwe installatie te gebruiken en niet zomaar een bestaande transformator ermee te vervangen. |
| 25 of meer | meer dan 240 VA | Verdeel de lampen over twee transformators. Twijfel je over de indeling, stuur ons dan een schets van de tuin. |
Ons eigen advies, geen opgave van In-Lite: houd ongeveer 20 procent ruimte over, zodat je later nog een lamp kunt bijplaatsen. Daar rekent deze tabel mee. In-Lite zelf staat belasting tot het maximum toe; dan passen er van deze lamp 7 op 75 VA, 15 op 150 VA en 30 op 300 VA.
SMART HUB 300, opgave van In-Lite: van de grondspots mogen alleen de DOT en de DOT 22 op de SMART HUB 300. Alle andere grondspots van In-Lite gaan op de TRANSFORMATOR HUB 75, de SMART HUB 75 of de SMART HUB 150.
Welke kabel erbij hoort, lees je bij de kabels van In-Lite.
Erbij nodig
Wat heb je erbij nodig?
De EVO FLEX 1 werkt op 12 volt. Je sluit hem aan op een transformator van In-Lite, met In-Lite kabel. De installatiewaarde staat in de specificaties van In-Lite bij dit armatuur.
Transformator
- In-Lite TRANSFORMATOR HUB 75: levert 75 VA. Bediening met knoppen.
- In-Lite SMART HUB 75: levert 75 VA. Bediening met de app van In-Lite.
- In-Lite SMART HUB 150: levert 150 VA, per kabelingang hoogstens 100 VA. Bediening met de app van In-Lite.
- In-Lite SMART HUB 300: levert 300 VA, per kabelingang hoogstens 130 VA. Bediening met de app van In-Lite. Alleen met 10/2-kabel.
Tel de installatiewaarden van alle armaturen in je tuin bij elkaar op: het totaal mag niet hoger zijn dan wat de transformator levert. Ons eigen advies is om ongeveer 20 procent ruimte over te houden, zodat je later nog een lamp kunt bijplaatsen; In-Lite zelf staat belasting tot het maximum toe. Zelf uitrekenen: Hoe maak ik een lichtplan met In-Lite?
Kabel
- 14/2-kabel, tot 40 meter vanaf de transformator: CBL-25 14/2, CBL-40 14/2, CBL-200 14/2.
- 10/2-kabel, tot 80 meter vanaf de transformator: CBL-40 10/2, CBL-120 10/2.
De Easy-Lock waarmee je het armatuur op de kabel klikt, wordt meegeleverd.
Gegevens en service
Specificaties
Specificaties
Verzending
- Bezorgkosten: € 9,95 binnen Nederland; gratis bij een bestelling boven € 95.
- Levertijd: 1 tot 3 werkdagen. Bestel je buiten kantooruren, dan kan het een werkdag langer duren.
- Zo komt het: als pakket met PostNL. Je krijgt een track-en-tracenummer waarmee je de zending volgt.
- België: € 15, gratis boven € 149. Een pakket is 1 tot 2 dagen langer onderweg.
Alles over bezorgen: Verzendkosten en levertijden.
Retourneren
- Termijn: binnen 14 dagen na ontvangst, zonder opgave van reden.
- Hoe: meld het vooraf, dan krijg je het adres. Het terugsturen verzorg je zelf; de kosten daarvan zijn voor jou.
- Staat: onbeschadigd en in de verpakking. Uitpakken en bekijken mag; monteren niet.
- Defect of verkeerd geleverd: meld het zo snel mogelijk; dan zijn de kosten voor ons.
De hele regeling: Retour aanvraag.
Vragen en antwoorden
Veelgestelde vragen over In-Lite opbouwspots
Welke opbouwspot hang ik onder een overkapping of pergola?
Daarvoor zijn de MINI SCOPE CEILING en de SCOPE CEILING bedoeld: plafondspots voor buiten die naar beneden schijnen. De killflash met honingraatstructuur zorgt er volgens In-Lite voor dat het licht minder reflecteert. De SCOPE CEILING is de grotere van de twee.
Welke lamp past onder een traptrede of een muurtje?
De EVO HYDE. Dat is indirecte lijnverlichting die je volgens In-Lite onder traptredes, vlonders, balustrades en zitmuurtjes plaatst. Hij is er in twee lengtes: 18 cm en 55 cm.
Wat is het verschil tussen de EVO FLEX en de SMART EVO FLEX TONE?
Beide zijn buigzame ledstrips met een buigradius van ongeveer 3 cm. De EVO FLEX geeft warmwit licht en is er in 1, 2 en 3 meter. De SMART EVO FLEX TONE geeft een egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten, heeft dimbare kleuren en dim je met de In-Lite app.
Hoeveel vraagt een opbouwlamp van de transformator?
De EVO HYDE 180 heeft een installatiewaarde van 0,6 VA en de EVO HYDE 550 van 2,1 VA. De MINI SCOPE CEILING vraagt 2 VA en de SCOPE CEILING 4,7 VA. Een ledstrip vraagt meer: de SMART EVO FLEX TONE 4,5 tot 14,5 VA, afhankelijk van de lengte.
Lees meer: Hoe maak ik een lichtplan met In-Lite?
Persoonlijk advies
Hulp nodig?
Persoonlijk advies van Jeroen
Stuur een foto of een schets van de tuin met waar je licht wilt. Dan kijken we mee welke lampen passen en welke transformator je nodig hebt.

Beoordelingen
Wat klanten over ons zeggen
Gemiddeld cijfer 9,6, uit ruim 200 beoordelingen op Kiyoh
Edwin10
Prima en duidelijke communicatie.
Schellevis tegels bestel 80x80x5 , goede prijs snelle reactie, netjes geleverd door een vriendelijke chauffeur.
Henk10
Uitstekend
Goede partij, hier kun je afspraken maken, super service
Arnout9
Flexibel
De tegels konden snel geleverd worden op de dag dat ik wilde.
Josje9
Goede communicatie en mooi product
Goede communicatie over levering. Zeer ervaren chauffeur, die half uur voor aankomst belt. Goed afgesproken hoe onze smalle straat on te rijden. Allemaal gelukt.
Kevin10
Top bedrijf!
Snelle levering en reageren snel op vragen via de mail. Zelfs 1 dag voordat de levering zou plaatsvinden met transport nog de bestelling kunnen aanpassen.
Mariska10
Aardige chauffeur
Op internet vond ik de tegels die ik wilde. Een kleine week later werden ze netjes bezorgd door een vriendelijke chauffeur.
Judith10
Fantastisch!
Ik heb tegels, opsluitbanden en ophoogzand besteld. Ik ben heel vriendelijk geholpen toen ik advies nodig had over de bezorgdatum. Netjes geleverd, mooie producten, aardige mensen, persoonlijke service. Alleen maar positief!
Marlies10
Goede communicatie, goed materiaal
Uitstekend meegedacht over het aantal tegels. Goede communicatie.
Jippe9
Mooie tegels
Ik ben erg blij met mijn mooie tegels die snel geleverd konden worden.

